MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Dobře se orientujete na poli marketingu a láká Vás vyzkoušet něco nového? Máte zkušenosti s přípravou eventů a propagací značky na sociálních sítích? Zajímáte se o marketing v oboru potravinářství? Jste komunikativní, aktivní a domluvíte se anglicky nebo německy? Pokud ANO, potom není na co čekat, napište nám! Úspěšná společnost působící v oblasti potravinářství hledá posilu do svého marketingového týmu na pozici: MARKETINGOVÝ SPECIALISTA (25-30 000 Kč)

Pracovní náplň

  • vymýšlení a příprava eventů v rámci ČR
  • prezentace společnosti na sociálních sítích
  • úprava materiálu ze zahraničí pro náš trh
  • posílení brandu v rámci České republiky
  • spolupráce v týmu na projektech

Co požadujeme?

  • dokončené SŠ/VŠ vzdělání v oblasti marketingu
  • znalost anglického nebo německého jazyka na pokročilé úrovni
  • praxi v marketingu min. 1 rok PODMÍNKOU
  • zkušenosti s online marketingem/přípravou eventů
  • proaktivní přístup k práci, nadšení a chuť pracovat na rozvoji značky

Co nabízíme?

  • kreativní práci v příjemném prostředí
  • pružnou pracovní dobu
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • závodní stravování
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj, okres Břeclav