STROJNÍK

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

Mezinárodní společnost hledá poslu do svého týmu na pozici: STROJNÍK (23-28.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha energetických kotlů včetně příslušenství
  • Kontrola a zajištění provozu svěřeného zařízení
  • Sledování údajů na měřících zařízení a jejich vyhodnocování
  • Administrace zjištěných, vedení provozních deníků kotlů
  • Provádění zkoušek zařízení, asistence při revizních zkouškách

Co požadujeme?

  • SŠ s maturitou – technického směru
  • Praxi ve výrobní společnosti
  • Topičský průkaz – výhodou
  • Technické myšlení, flexibilitu, samostatnost, týmová práce
  • Aktivní přístup práci
  • Ochotu učit se a pracovat na směny

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Mělnicko