SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY - TECHNIK

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte praxi ve výrobní společnosti a chcete uplatnit své zkušenosti jako technik štíhlé výroby? Anglický jazyk ovládáte na komunikativní úrovni a plánování projektů štíhlé výroby je pro Vás hračka? Pak nám zašlete Váš životopis! Výrobní společnost působící na Valašsku hledá nového kandidáta na tuto pozici. SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY - TECHNIK

Pracovní náplň

  • Kontrola a tvorba procesů štíhlé výroby
  • Výběr správných nástrojů pro efektivní používání štíhlé výroby
  • Správné plánování a kontrola projektů
  • Koordinace školení štíhlé výroby

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské/středoškolské vzdělání - technické
  • Zkušenosti se štíhlou výrobou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Schopnost analytického myšlení pro neustálé zlepšování
  • Technické znalosti, proaktivní přístup
  • Znalost práce na počítači

Co nabízíme?

  • Motivující odměňování dle pracovních výsledků
  • Možnost kariérního růstu
  • Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na firemní stravování a na penzijní připojištění
  • Možnost účastnit se vzdělávacích programů

  • Místo výkonu práce: Valašsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!