TECHNICKO-ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Neaktivní nabídka

23000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Zajímáte se o techniku a rád/a byste pracoval/a pro menzinárodní společnost, která si váží svých zaměstnanců? Umíte pracovat s technickou dokumentací a už jstě někdy tvořil nějaké návody nebo manuály? Pokud zní Vaše odpověď ANO, tak se chopte této pracvoní příležitosti a zašlete mi svůj životopis! Úspěšná mezinárodní strojírenská společnost hledá šikovného kolegu/kolegyni do svého týmu, na pozici: TECHNICKO-ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK (23-27.000,-)

Pracovní náplň

  • Zpracování dat k jednotlivým výrobkům
  • Sběr potřebných informací a dokumentů
  • Zajišťování technické dokumentace
  • Komunikace s dalšími odděleními a zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (výhodou je strojní zaměření)
  • Technické povědomí
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost MS Office
  • Zodpovědného a pečlivého člověka

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Perspektivní práci
  • Závodní stravování
  • Možnost kariérního růstu
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.