TECHNICKO - OBCHODNÍ MANAŽER - MORAVA

mzdové ohodnocení

Česká republika

Jste dynamická osoba, rozený obchodník s technickým myšlením? Domluvíte se anglicky a hledáte atraktivní pracovní uplatnění ve společnosti, která je špičkou ve svém oboru? Pak nám zašlete Váš životopis! Nadnárodní společnost s dlouholetou působností ve světě kompresorů a stlačeného vzduchu, hledá posilu pro region Morava na pozici: TECHNICKO - OBCHODNÍ MANAŽER - MORAVA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Péče o stávající zákazníky
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Prezentace a prodej produktů (dodávky stlačeného vzduchu)
  • Vytváření obchodních nabídek
  • Technická podpora zákazníkům
  • Reporting nadřízenému
  • Cestování v rámci Moravy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • Praxi na obdobné pozici - prodej kompresorové techniky velkou výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Prezentační a komunikační schopnosti, proaktivitu
  • Řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Zázemí silné a perspektivní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu
  • Služební auto i k soukromým účelům, telefon, notebook
  • Firemní benefity
  • Práce na home office
  • Místo výkonu práce: Morava