PROCESNÍ INŽENÝR V ELEKTRONICE

Neaktivní nabídka

37000 - 43000 Kč

Máte zkušenosti s řízením a zlepšováním technologických postupů výroby elektronických součástí? Umíte se domluvit anglicky nebo německy? Chcete uplatnit své dosavadní zkušenosti v novém prostředí? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis! Úspěšná nadnárodní společnost hledá vhodného kandidáta pro pozici: PROCESNÍ INŽENÝR V ELEKTRONICE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • spolupráce při řízení, realizaci, koordinaci projektů v rámci společnosti včetně projektové kontroly
  • stanovení a optimalizace způsobů uspořádání, průběhu a technických podmínek elektronické výroby a provozních procesů
  • určení výrobních a provozních zařízení, strojů, nástrojů, přípravků ve výrobních provozech nebo na montážních pracovištích
  • řízení a organizace prací při realizaci technologických změn ve výrobním procesu
  • vedení příslušné provozní a technické dokumentace

Co požadujeme?

  • středoškolské / vysokoškolské vzdělání
  • praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • znalost anglického nebo německého jazyka
  • orientaci v technické dokumentaci
  • znalosti výrobních procesů v oblasti elektroniky

Co nabízíme?

  • motivující mzdové ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na vydatné obědy

  • místo výkonu práce: Vsetínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!