ZDRAVOTNÍ SESTRA

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Hledáte práci v Královéhradeckém kraji v oblasti zdravotní péče? Máte SŠ nebo VOŠ v oboru Všeobecná sestra a praxi v oboru? Vyhovuje Vám práce v týmu a je Vaší výhodou pečlivost a důslednost? Pokud je Vaše odpověď ANO, napište nám! ZDRAVOTNÍ SESTRA (23 – 26 000 Kč)

Pracovní náplň

  • vyhodnocování zdravotního stavu klientů
  • poskytování komplexní ošetřovatelské péče seniorům
  • řešení akutních zdravotních potíží
  • asistence klientům při léčebných výkonech a následná péče

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru Všeobecná sestra
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • znalost vedení zdravotnické dokumentace
  • platnou registraci pro výkon dané pozice
  • očkování proti hepatitidě typu B výhodou
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • zázemí silné a stabilní organizace
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost závodního stravování
  • příspěvky na rekreaci
  • možnost profesního růstu
  • ubytování v areálu
  • místo výkonu práce: Hradec Králové