OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Hledáte uplatnění na pozici obchodně technického zástupce? Rozumíte elektrotechnice a technika je Vaším koníčkem? Hovoříte anglicky nebo německy? Pokud ano, pošlete nám Váš životopis ještě dnes! Stabilní zaměstnavatel na Vysočině hledá novou posilu do týmu na pozici: OBCHODNĚ TECHNICKÉHO ZÁSTUPCE (30 - 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Péče o stávající zákazníky
  • Řešení technických problémů se zákazníky
  • Spolupráce na nových projektech
  • Občasné cestování
  • Podpůrná administrativa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost anglického/německého jazyka na pokročilé úrovni
  • Zkušenost na obdobné pozici - výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Komunikativnost, týmového ducha a tah na branku

Co nabízíme?

  • 5 dní dovolené navíc
  • Příspěvky na stravování
  • Samostatnou a férově ohodnocenou práci
  • Mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce: Jihlava