TECHNICKÝ MANAŽER

Neaktivní nabídka

55000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Láká Vás nová pracovní výzva a působíte na vedoucí pozici v oblasti elektrotechnické nebo strojírenské zakázkové výroby? Jste technický typ, domluvíte se anglicky a baví Vás vylepšovat výrobní procesy? Pak hledáme právě Vás! Stabilní mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: TECHNICKÝ MANAŽER (55 - 75.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení oddělení vývoje, výroby a nových procesů
  • Organizace a koordinace technických týmů
  • Podílení se na zakázkách dle požadavků zákazníka
  • Optimalizace kvality a nákladů zakázkové výroby
  • Zajištění technologií pro stávající i nové výrobní procesy
  • Orientace v současných výrobních odvětvích

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru, ideálně elektro
  • Praxi 5 let na vedoucí pozici v zakázkové výrobě
  • Zkušenosti s přípravou a projektovým řízením
  • Anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Vedoucí schopnosti, přehled ve výrobním sektoru
  • Zodpovědnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • 13. plat a další finanční bonusy
  • Týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu
  • Odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.