CHEMIK – KOORDINÁTOR SEKCE

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte chemické vzdělání a praktickou zkušenost s režimem GMP? Jste pečliví, spolehliví a baví Vás administrativa? Rádi pracujete v týmu a samostatnost a flexibilita je Vám vlastní? Potom není na co čekat, ozvěte se nám! CHEMIK – KOORDINÁTOR SEKCE (OD 30 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zajištění kompletní administrativní činnosti v rámci sekce
  • řešení reklamací, účast na úpravě interní dokumentace
  • úzká spolupráce s kolegy, zastupování vedoucího v případě potřeby
  • spoluúčast při zavádění a validacích nových metod
  • zaškolování nových pracovníků, práce s interním systémem

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání chemického směru
  • zkušenosti s prací v režimu GMP PODMÍNKOU
  • praxi z analytické laboratoře
  • zkušenosti s vedením lidí VÝHODOU
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • zajímavou práci a příjemný kolektiv
  • moderní vybavení laboratoří
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.