MANAŽER KVALITY – MEDICAL DEVICES

Neaktivní nabídka

od 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Jste vysokoškoláci s víceletými manažerskými zkušenostmi v kvalitě? Dobře se orientujete v problematice nástrojů, konceptů a metodik řízení kvality? Ovládáte normy ISO 9001 a 13485 a máte povědomí o FDA? Rádi komunikujete s lidmi a domluvíte se anglicky? Hledáte pracovní příležitost, která Vám nabídne manažerskou pozici odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem? Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, potom na nic nečekejte a napište nám, hledáme odborníka na pozici: MANAŽER KVALITY – MEDICAL DEVICES (OD 45 000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení dvou oddělení v rámci kvality
  • dohled na management kvality ve společnosti
  • zpracování odpovídající potřebné dokumentace
  • zajištění správnosti dokumentů dle platné legislativy
  • efektivní řízení a dohled nad dodržováním platných pravidel a norem
  • řízení interních auditů, spolupráce se zákazníky

Co požadujeme?

  • dobrou znalost normy ISO 9001, 13485 a podmínek QSR
  • víceleté zkušenosti z manažerské pozice v oblasti kontroly kvality
  • pokročilou komunikativní znalost anglického jazyka, VŠ vzdělání
  • znalost prostředí medical devices, orientaci v problematice FDA
  • komunikativnost, organizační a manažerské schopnosti

Co nabízíme?

  • manažerskou pozici a perspektivní pracovní uplatnění
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • firemní akce, poukazy na zboží a služby
  • místo pracoviště: Královéhradecký kraj