SAP DEVELOPER

mzdové ohodnocení

Brno - město

Programujete v jazyce ABAP a nástroj Fiori Vám není cizí? Ovládáte angličtinu na pokročilé úrovni a chcete pracovat s nejnovějšími technologiemi? Pokud ano, odpovězte na tento inzerát!

Pracovní náplň

  • Spolupráce na významném mezinárodním projektu
  • Programování v jazyce ABAP
  • Vývoj webového rozhraní Fiori
  • Občasné cestování do Rakouska

Co požadujeme?

  • Znalost jazyka ABAP
  • Anglický jazyk na pokročilé komunikativní úrovni
  • Zkušenost s nástrojem Fiori
  • Ochotu cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práci na zajímavých mezinárodních projektech
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Možnost home office až tři dny v týdnu