VEDENÍ ZKUŠEBNY V AUTOMOTIVE SPOLEČNOSTI

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Příbram

Máte zkušenosti z laboratoře nebo zkušebny výrobní technicky zaměřené společnosti? Hovoříte německy nebo anglicky? Kontaktujte nás a řekneme Vám více! Mezinárodní výrobní společnost na Příbramsku právě hledá samostatného a organizačně schopného člověka na pozici: VEDENÍ ZKUŠEBNY V AUTOMOTIVE SPOLEČNOSTI

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajišťování a plánování dlouhodobých zkoušek
  • Odpovědnost za řízení a chod zkušebny
  • Vedení menšího týmu podřízených
  • Testování výrobků, vyhodnocování zkoušek a zpracování výsledků
  • Tvorba dokumentace
  • Komunikace s mateřským centrem v Německu
  • Úzká spolupráce s oddělením kvality i vývojových centrem

Co požadujeme?

  • Vzdělání SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti z laboratoře nebo zkušebny
  • Aktivní znalost německého nebo anglického jazyka - využití v ústní i písemné formě
  • Zkušenosti z oblasti měřící a řídicí techniky
  • Výhodou znalosti automotive standardů

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Atraktivní finanční ohodnocení, měsíční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Aktivní podporu work life balance
  • Příspěvek na stravování

  • lokalita: Příbramsko