INTEGRATION DEVELOPER

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte zkušenosti s vývojem v jazyce Java nebo C#? Podílel/a jste se již v minulosti na integraci aplikací? Chcete pracovat na zajímavých mezinárodních projektech? Pošlete mi svoje CV!

Pracovní náplň

  • Rozvoj integrace mezi apliakcemi
  • Porozumění požadavkům SW
  • Analýza požadavků a návrh nových funkcí
  • Spolupráce s týmem architektů
  • Spolupráce s QA týmem

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru IT
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s vývojem v jazyce Java nebo C#
  • Zkušenosti s relačními databázemi výhodou
  • Zkušenosti s vývojem dle agilních metodik

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, sicdays
  • Hrazené obědy ve vybraných restauracích
  • Roční finanční bonus
  • Slevy na firemní produkty
  • Pužná pracovní doba

  • Pracoviště: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.