SPECIALISTA/KA PROJEKTOVÉHO ŘÍZENÍ

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Pohybujete se v oblasti financí, účetnictví nebo obchodních služeb a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Znáte metodiku Six Sigma a rádi byste uplatnili své poznatky v praxi? Máte analytické, komunikační a organizační schopnosti? Pak je tato pozice určena právě Vám! Výrobní společnost, která je jedničkou na mezinárodním trhu, hledá vhodného kandidáta na pozici: SPECIALISTA/KA PROJEKTOVÉHO ŘÍZENÍ (45-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • implementace metodiky Six Sigma v rámci projektového řízení
  • využití analytických nástrojů ke zlepšení procesů v oblasti financí a obchodních služeb
  • efektivní práce s velkým množstvím dat
  • poradenská činnost členům týmu, školení
  • spolupráce s vedením společnosti
  • ad hoc služební cesty na území České republiky

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (ekonomické zaměření výhodou)
  • alespoň základní znalost metodiky Six Sigma
  • certifikace Green/Black Belt velkou výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • německý jazyk výhodou
  • pokročilou úroveň MS Office
  • analytické a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • kariérní a osobnostní růst
  • dovolená navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • občasná práce z domova
  • pozice volná pro ABSOLVENTY
  • nástup možný: IHNED
  • místo výkonu práce: Praha 5