BACKUP SPECIALIST ( až 70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

65000 - 70000 Kč

Máte zkušenosti se zálohovacími systémy? Komunikace v anglickém jazyce Vám nečiní problém? Chcete se podílet na infrastrukturních zahraničních projektech? Pokud jsi to ty, tak hledáme právě tebe. BACKUP SPECIALIST ( až 70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za centrální správu a údržbu zálohovacích systémů a úložišť dodavatelů NetApp, HPE a Symantec.
  • Konfiguraci, monitoring a řešení problémů v rámci 3rd level IT support.
  • Implementace nových řešení v rámci projektů.
  • Administrace platformy Windows.

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání, vysokoškolské výhodou.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Zkušenost se správou produktů: NetApp storage, Data Protector, Backup Exec.
  • Zkušenost s adminsitrací platformy Windows (2008/2012).
  • Všeobecná znalost Active Directory a doménového prostředí.

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené.
  • Možnost profesního vzdělávání.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Mobilní telefon.
  • Notebook.
  • Multisport karty.
  • Parkovací místo.
  • Pracoviště v centru Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.