Mobile Architect

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte zkušenosti s vývojem mobilních aplikací? Komunikace v anglickém jazyce na denní bázi Vám nečiní problém? Rádi byste pracovali na mezinárodních projektech? Pošlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za návrh, výběr technologií a architektury podnikových aplikací
  • Deveinice technických požadavků
  • Poskytnutí konzultací týmům developerů
  • Spolupráce s QA týmem
  • Udržování knowledge base
  • Tvorba a správa technické dokumentace

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru IT
  • Min. 5 let zkušeností v oblasti vývoje mobilních aplikací
  • Zkušenosti s vývojem dle agilních metodik
  • Zkušenosti s vývojem v jazyce C#, na platformě .NET
  • Zkušenosti s relačními databázemi MS SQL

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, sickdays
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Hrazené obědy ve vybraných restauracích
  • Finanční roční bonusy
  • Sleva na firemní výrobky
  • Teambuildingové akce

  • Pracoviště: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.