SKLADNÍK S VZV

18000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte zkušenosti ze skladu? Nevadí Vám nepřetržitý provoz? Nebojíte se manuální práce? Rádi byste pracovali v mezinárodní firmě v blízkosti Mladé Boleslavy? Pak nám zašlete Váš životopis! Dynamická mezinárodní firma hledá do svého týmu nového kandidáta/kandidátku na pozici: SKLADNÍK S VZV

Pracovní náplň

  • příjem a kontrola zboží
  • kontrola materiálu
  • připravení materiálu k zakázkám
  • příprava pravidelné inventury skladu

Co požadujeme?

  • SOU, praxi na obdobné pozici vítána
  • platný průkaz na VZV
  • řidičský průkaz skupiny B
  • spolehlivost, pečlivost a pozornost

Co nabízíme?

  • hlavní pracovní poměr
  • bonusy a prémie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • místo výkonu práce: okres Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.