PROCESNÍ INŽENÝR

mzdové ohodnocení

Blansko

Pro výrobce akrylátových van a sprchových koutů RIHO CZ hledáme kandidáta na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR

Rostoucí firma s nekonečnými možnostmi – chceš i ty růst s nimi?

Pracovní náplň

  • optimalizace stávajících výrobních procesů
  • optimalizace logistických procesů
  • spolupráce při výběru nových výrobních technologií
  • nastavení nových procesů / produktový start-up

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru (min. Bc.)
  • znalosti štíhlé výroby, nejlépe s certifikací
  • zkušenosti se zaváděném procesů ve výrobním závodě
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • znalost programování CNC výhodou
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • schopnost samostatné práce

Co nabízíme?

  • perspektivní práci ve stabilní společnosti s mezinárodním přesahem
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost 13. a 14. mzdy
  • stravenky
  • mobilní telefon / notebook pro soukromé účely
  • smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
  • místo výkonu práce: Suchý

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.