C# DEVELOPER

mzdové ohodnocení

Brno

Baví tě programovat v C# a chceš pracovat v české společnosti s možností cestování po Švédsku? Angličtina ti není cizí a chceš ji využívat na denní bázi? Neváhej a odpověz na inzerát:

Pracovní náplň

  • Spolupráce při zajímavém projektu vývoje software pro světového výrobce
  • Návrh a testování software pomocí programovacího jazyka C#
  • Komunikace v rámci týmu
  • Tvorba technické dokumentace

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s platformou .NET
  • Výbornou orientaci v oblasti softwarové architektury
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochota cestovat

Co nabízíme?

  • Spolupráci na zajímavém projektu
  • Práce s nejnovějšími technologiemi
  • Možnost cestování
  • Možnost Home Office

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.