REKLAMAČNÍ TECHNIK

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pro českou společnost PUMPA, a.s. zabývající se prodejem a servisem čerpací techniky hledáme posilu na pozici:

Pracovní náplň

  • administrativní úkony spojené s přejímáním zboží do opravy / reklamace (zadávání servisních zakázek, kontrola plnění reklamačních zakázek)
  • kontrola termínu vyřízení reklamačních zakázek
  • zpětné vydávání vyřízených oprav a jejich příprava na distribuci k zákazníkům (příprava na firemní rozvoz, příprava k odeslání přepravcem, informování zákazníka o možnosti osobního odběru)
  • přímá spolupráce se servisními techniky provádějícími opravu
  • úzká spolupráce s nákupním a obchodním oddělením
  • komunikace s CZ zákazníky (osobně – v místě pracoviště, mail, telefonicky)
  • komunikace se servisními zástupci CZ dodavatelů (osobně – v místě pracoviště, mail, telefonicky)
  • administrativní zpracování řešených a uzavřených reklamačních zakázek

Co požadujeme?

    - SOU/SŠ vzdělání
  • komunikativní a vyjednávací schopnosti
  • aktivní přístup k řešení svěřených úkolů
  • logické myšlení
  • znalost práce s MS Office (Outlook, Excel, Word)
  • spolehlivost, smysl pro zodpovědnost, poctivost, pečlivost, samostatnost, ale také týmovost
  • ochotu vzdělávat se
  • praxi na podobné pozici výhodou (výhodou je praxe v technickém či elektrotechnickém oboru, vyhláška 50...)

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní české společnosti s mezinárodním přesahem
  • 13. mzdu
  • stravenky
  • karierní růst
  • práci v Brně bez nutnosti cestovat
  • pohodový kolektiv
  • školení
  • pevnou pracovní dobu (7-16)
  • místo výkonu práce: Brno Černovice