VEDOUCÍ FINANČNÍ ÚČTÁRNY s NJ Praha

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete působit v mezinárodní společnosti, která Vám poskytne zázemí, stabilitu a jistotu? Máte zkušenosti s vedením menšího kolektivu v rámci financí? Domluvíte se německy, případně ovládáte i jiný jazyk? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Úspěšná retailová společnost s dlouholetou působností na českém trhu hledá do svého týmu posilu na pozici: VEDOUCÍ FINANČNÍ ÚČTÁRNY s NJ Praha (70-90.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení týmu účetních (4-7 osob)
  • motivace, hodnocení, rozvoj zaměstnanců
  • zodpovědnost za správné fungování nastavených procesů ve finanční účtárně
  • komplexní znalost oblasti finančního účetnictví
  • zodpovědnost za správné a včasné provedení uzávěrek
  • příprava podkladů pro audity, úzká spolupráce s auditory
  • správa a evidence majetku
  • řešení každodenní operativy
  • sledování legislativních změn
  • komunikace s německou centrálou
  • reporting finančnímu řediteli a jednateli společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • pokročilou znalost německého jazyka (komunikace se zahraniční centrálou)
  • znalost dalšího jazyka vítaná
  • velmi dobrou znalost účetních standardů a procesů
  • zkušenosti s vedením menšího týmu účetních
  • znalost programu SAP podmínkou
  • komunikativnost, pečlivost, samostatnost, týmový přístup

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • až 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • příležitost k seberealizaci
  • možnost profesního a osobního růstu
  • příspěvek na vzdělání
  • jazykové kurzy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.