VEDOUCÍ PRO VÝROBNÍ LOGISTIKU - BŘECLAVSKO

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Chcete se realizovat v oblasti výrobní logistiky? Ovládáte znalost logistických procesů a materiálových toků? Dokážete se domluvit anglicky nebo německy a chcete se podílet na zlepšování pracovních procesů? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná mezinárodní společnost hledá nového člena do svého týmu na pracovní pozici: VEDOUCÍ PRO VÝROBNÍ LOGISTIKU - BŘECLAVSKO (30 000 - 35 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Super volba, toto je firma, která ti okoření život.

Pracovní náplň

  • Organizace a zajištění zásobování výrobních linek materiálem
  • Vylepšování stávajících procesů, optimalizace materiálového toku
  • Vedení a kontrola podřízených pracovníků
  • Spolupráce s dalšími odděleními
  • Zpracování inventur
  • Reportování nadřízenému

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti s plánováním toku materiálů
  • Znalost logistických procesů
  • Anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • Znalost MS Office (ERP - výhodou)
  • Oprávnění na vysokozdvižný vozík

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • Finanční bonusy, odměny
  • 2 dny dovolené navíc
  • Stravování ve firmě
  • Dárky k významným příležitostem (narozeniny, výročí ve firmě, MDŽ, apod.)
  • Zvýhodněné tarify na telefon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Osobní růst, možnost profesního vzdělávání
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.