OBCHODNÍ ZÁSTUPCE v IT – HERNÍ PRŮMYSL

mzdové ohodnocení

Brno - město

Zajímají Vás nejnovější technologie? Jste zkušený obchodník a hledáte novou pracovní výzvu? Hovoříte anglicky? Pak je tato pozice určena právě Vám! Společnost působící v oblasti vývoje loterijních a sázkových systémů rozšiřuje svůj obchodní tým o pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE v IT – HERNÍ PRŮMYSL

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v ČR i zahraničí
  • navazování dlouhodobých obchodních vztahů
  • spolupráce s právním oddělením
  • účast na mezinárodních výstavách
  • sledování aktuálních trendů na trhu
  • reportování

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obchodní pozici (zkušenosti v oblasti gamingu/IT výhodou)
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • technické myšlení
  • praxe na pozici obchodní zástupce min. 3 roky
  • vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • dovolenou navíc, sick days
  • stravenky
  • firemní akce
  • relax zóna, fotbálek
  • místo výkonu práce: Brno