LOGISTICS & MANUFACTURING PLANNER

Nadnárodní výrobní společnost obsazuje pozici LOGISTICS & MANUFACTURING PLANNER

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracování plánovaných výrobních zakázek
  • Kontrola termínů s ohledem na dostupnosti materiálů do výroby
  • Kooperace s výrobním oddělením ohledně navrhované kapacity
  • Tvorba balících listů dle požadavků zákazníka
  • Správa a evidence náhradních dílů

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • komunikativní angličtinu
  • dobrou znalost MS Office, SAP výhodou
  • velmi dobré komunikační a analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí úspěšné společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • odborné zaškolení a další profesní rozvoj
  • jazykové kurzy
  • týden dovolené navíc
  • stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění a dovolenou
  • pracoviště na Teplicku