EKONOM/ÚČETNÍ BRNO

Neaktivní nabídka

21000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste komunikativní osobnost, která se chce realizovat v oblasti financí? Ovládáte účetní a daňovou problematiku? Máte 3 roky praxe v účetníctví nebo auditu? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Brněnská výrobní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici EKONOM/ÚČETNÍ BRNO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • účtování a zpracování DPH
  • účtování přijatých a vystavených faktur
  • zpracování účetních závěrek
  • práce s interním systémem
  • reporting

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ ideálně ekonomického směru
  • praxi min. 3 roky v účetnictví nebo auditu
  • alespoň mírně pokročilou znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou
  • pokročilou znalost MS Excel
  • pečlivého člověka se smyslem pro pořádek

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na pensijní pojištění
  • závodní stravování
  • nápoje na pracovišti
  • odměnu za pracovní výročí
  • místo výkonu práce: Brno