C# DEVELOPER SMART CITY

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš se podílet na mezinárodním projektu v doprave? Jsi fandou smart technologií, umíš programovat v .NET a C#? Neváhej a pošli svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Určování požadavků v konzultaci s product ownerem
  • Možnost ovlivnit budoucí směřování vývoje
  • Implementace a testování nových řešení
  • Nasazování novinek do každodenního života

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v IT nebo příbuzných oborech
  • Praxi ve vývoji v .NET a C#
  • Zájem o nové technologie
  • Ochotu k občasným zahraničním cestám
  • Anglický jazyk - středně pokročilý

Co nabízíme?

  • Příležitost vývoje celosvětově unikátního systému
  • Kvalitativně odpovídající HW a SW
  • Minimum administrativy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Pět týdnů dovolené a 3 sick day
  • Různorodá profesní školení

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.

Zaměstnavatel