JUNIOR RECRUITER

Neaktivní nabídka

23000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi komunikativní? Nebojíš se kontaktovat lidi prostřednictvím telefonu? Zajímáš se o oblast IT? Pošli mi svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Budování vztahu s klienty
  • Hledání a oslovování vhodných kandidátů
  • Telefonický a osobní kontakt s kandidáty
  • Tvorba inzerce
  • Reporting, správa interní databáze

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (obor: ekonomie, andragogika – výhodou)
  • Zkušenost s obchodní činností – výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Chuť vzdělávat se v oboru IT
  • Proaktivní přístup k práci, organizační schopnosti
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Fixní mzdu a provize
  • Interní systém benefitů
  • Propracovaný systém školení
  • Firemní akce
  • Profesní růst
  • Stravenky, mobilní telefon, PC
  • Kanceláře v centru Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.