HR SPECIALISTA SENIOR

mzdové ohodnocení

Teplice

Hledáme dynamickou a komunikativní osobnost s prokazatelnými zkušenostmi v operativní a strategické personalistice se středně pokročilou angličtinou.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • podpora a poradenství firmy i zaměstnanců v pracovně-právní a personální oblasti
  • veškeré aktivity při náboru zaměstnanců
  • vedení projektů
  • účtování mezd
  • zpracování personálních statistik, reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • praxi v operativní a strategické personalistice alespoň 3 roky
  • znalost zákoníku práce
  • znalost zákonů o sociálním zabezpečení a daňových zákonů
  • znalost anglického nebo německého jazyka na středně pokročilé úrovni
  • dynamickou, samostatnou a inovativní osobnost
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • možnost dalšího rozvoje ve společnosti
  • moderní mezinárodní pracovní prostředí
  • lokalita okr. Teplice