NÁSTROJAŘ/ZÁMEČNÍK

Jste technicky smýšlející a rádi pracujete na úpravách a opravách nástrojů a řešíte technické záležitosti na oddělení nástrojárny? Chcete se realizovat v mezinárodním prostředí? Potom hledáme právě Vás na pozici NÁSTROJAŘ/ZÁMEČNÍK ! Rostoucí mezinárodní společnost potřebuje do svého týmu zkušeného kolegu na pozici: NÁSTROJAŘ/ZÁMEČNÍK

Pracovní náplň

  • Údržba a oprava nástrojů pro výrobu a preventivní údržba nástrojů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Práce s jednoduchými obráběcími nástroji
  • Plnění běžných úkonů na oddělení nástrojárny

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického charakteru
  • Prokazatelné zkušenosti v oboru alespoň 3 roky
  • Umění se orientovat ve výkresové dokumentaci
  • Znalost AJ/NJ pouze výhodou
  • Ochotu pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • motivující ohodnocení a benefity
  • příspěvek na dojíždění a penzijní připojištění
  • kurzy jazyka, možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvky na zdraví a volný čas, firemní akce

  • místo výkonu práce: Břeclavsko