NÁSTROJAŘ SE ZKUŠENOSTMI

Neaktivní nabídka

26000 - 32000 Kč

Máte blízko k opravám a údržbám nástrojů? Baví Vás pečlivá a odborná práce se soustruhy, bruskami a dalšími nástroji? Chcete se realizovat v mezinárodním prostředí? Potom neváhejte a pošlete mi Váš životopis na pozici NÁSTROJAŘ SE ZKUŠENOSTMI ještě dnes! Rostoucí mezinárodní společnost potřebuje do svého týmu zkušeného kolegu na pozici: NÁSTROJAŘ SE ZKUŠENOSTMI (26-32 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Údržba a oprava nástrojů pro výrobu
  • Praktická zkouška funkčnosti opravených a vyrobených dílů
  • Spolupráce s výrobou při řešení náhlých poruch strojů
  • Řešení úprav lisovacích nástrojů dle technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v technickém směru
  • Prokazatelné praktické zkušenosti z obdobné pozice min. 2 roky
  • Umění číst v technických podkladech
  • Anglický nebo německý jazyk výhodou, nikoliv podmínkou
  • Ochotu pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • Práci pro silnou společnost s mezinárodním postavením
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • Příspěvek na dojíždění a penzijní připojištění
  • Kurzy jazyka, možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvky na zdraví a volný čas, firemní akce

  • místo výkonu práce: Břeclavsko