SERVISNÍ TECHNIK CNC STROJŮ

Neaktivní nabídka

27000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Zajímáte se o technické procesy a zařízení? Baví Vás cestovat? Nebojíte se manuální práce? Rádi byste pracovali v mezinárodní firmě v blízkosti Pardubic? Pak nám zašlete Váš životopis! Mezinárodní, celosvětově zaměřená firma hledá do svého týmu novou posilu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK CNC STROJŮ

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky a servisním oddělením
  • servis strojů
  • zprovoznění brousících strojů u zákazníka
  • denní shrnutí své práce, zpracované na PC

Co požadujeme?

  • VŠ se zaměřením na strojírenství nebo elektrotechniku
  • pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • praxi na pozici servisního montéra, expertního technika CNC nebo mechatronika - výhodou
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • hlavní pracovní poměr
  • pružnou pracovní dobu
  • volné víkendy
  • bonusy a prémie
  • kariérní růst
  • zvýhodněné firemní paušály
  • místo výkonu práce: okres Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.