TECHNIK CNC STROJŮ

Neaktivní nabídka

27000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Baví Vás cestovat po celém světě? Chcete se dále profesně rozvíjet? Hledáte různorodou práci a nebaví Vás stereotyp? Pak hledáme právě Vás! Pošlete nám Váš životopis! Nabízíme Vám práci v přátelském kolektivu pro mezinárodní výrobní společnost, která sídlí nedaleko Pardubic, na pozici: TECHNIK CNC STROJŮ

Pracovní náplň

  • kontrola a servis strojů u zákazníka
  • rekapitulace své práce servisnímu oddělení
  • zavádění brousících strojů u zákazníka
  • práce s elektro schématy

Co požadujeme?

  • min. SOŠ – strojírenského nebo elektrotechnického zaměření s praxí min. 1 rok
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalost údržby a seřizování - výhodou
  • znalost práce na PC, a to v programu Word, Excel a Outlook
  • schopnost samostatné a systematické práce

Co nabízíme?

  • hlavní pracovní poměr
  • flexibilní pracovní dobu
  • zajímavou a různorodou pracovní náplň
  • bonusy a prémie
  • dovolenou navíc

  • místo výkonu práce: okres Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.