JUNIOR SW DEVELOPER (30 – 45 000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Je pro tebe při volbě budoucího povolání rozhodující profesní růst a dynamické pracovní prostředí? Nezdráháš se postavit novým výzvám a stát se součástí unikátního projektu? Nyní se ti nabízí možnost podílet se na vývoji SW aplikovaného v oblasti zdravotnictví po boku jedniček v tomto oboru, tak neváhej a zašli nám svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj e-health SW
  • Údržba stávajících aplikací
  • Vývoj podpůrných nástrojů
  • Spolupráce s ostatními vývojovými týmy

Co požadujeme?

  • Základní znalost programování v jazyce C# nebo Java
  • Praxe v oboru velkou výhodou (diplomová práce, školní projekty)
  • Komunikativní znalost angličtiny výhodou nikoliv podmínkou
  • Kreativní myšlení a ochota se vzdělávat

Co nabízíme?

  • Karierní rozvoj a bonusový systém
  • Sofistikované firemní vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Možnost Home Office a cestování
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha, Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.