NÁKUPČÍ SE ZNALOSTÍ CIZÍCH JAZYKŮ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Baví vás sledovat nové technologické možnosti? Ovládáte jak anglický, tak německý jazyk? Jste schopni řešit překážky a navrhovat správná řešení? Rádi byste pracovali v mezinárodní firmě v Královehradeckém kraji? Pak nám zašlete váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost rozšiřuje svůj tým a hledá nového kandidáta/kandidátku na pozici: NÁKUPČÍ SE ZNALOSTÍ CIZÍCH JAZYKŮ

Pracovní náplň

  • nákup materiálu, aby byl zajištěn bezproblémový chod výroby
  • komunikace s dodavateli a odděleními napříč celé firmy
  • dodržování termínů dodávek dle plánu výroby
  • kontrola faktur

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • pokročilou znalost anglického a německého jazyka
  • komunikativnost, pečlivost, týmovost
  • pokročilou znalost MS Office

Co nabízíme?

  • práci na jednu směnu (volné víkendy)
  • 5 týdnů dovolené
  • pololetní a vánoční bonusy, prémie
  • dotované závodní stravování
  • možnost dalšího vzdělávání

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové