AUDITOR DODAVATELSKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Kladno

Je komunikace vaší předností? Máte zkušenosti s kvalitou a ovládáte cizí jazyky na pokročilejší úrovni? Zalšete nám svůj životopis! Hledáme právě vás! Firma vyrábějící pro automobilový průmysl hledá novou posilu týmu na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY (27-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Plánování a provádění auditů
  • Spolupráce s oddělením vývoje
  • Schvalování PPAP/ISIR
  • Schvalování reklamací a práce s dokumentací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Anglický/německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Certifikát VDA 6.3. - výhodou
  • Komunikativnost, samostatnost, asertivitu

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Práci v open-space
  • Místo výkonu práce: Kladno