TEAM LEADER VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

27000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Kladno

Máte zkušenosti s vedením týmu lidí a nevadí vám práce v nepřetržitém provozu? Chtěl byste mít na starosti celý úsek ve výrobě a jste flexibilní? Zalšete nám svůj životopis. Hledáme právě vás! Firma vyrábějící pro automobilový průmysl hledá novou posilu týmu na pozici: TEAM LEADER VE VÝROBĚ (27-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení týmu lidí ve svěřeném úseku
  • Školení lidí a zlepšování hodnotících ukazatelů
  • Reportování dosažených výsledků
  • Práce v nepřetržitém provozu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Vůdčí typ se zkušenostma s vedením lidí
  • Praxi v automotive - výhodou
  • Schopnost zvládat stresové situace

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Věrnostní bonusy
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Kladno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.