ODBORNÍK na BOZP a PO

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Vlastníte oprávnění OZO BOZP a PO? Baví Vás cestování za prací a rádi byste se podíleli na firemním how-how? Zašlete nám svůj životopis! Možná hledáme právě vás! Firma zabývající se základními službami BOZP a PO hledá novou posilu týmu na pozici: ODBORNÍK na BOZP A PO (40-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Komplexní outsourcing BOZP a PO pro klienty
  • Poskytování služeb a poradenství v BOZP a PO
  • Cestování ke klientům v rámci regionu
  • Zpracování dokumentace

Co požadujeme?

  • Oprávnění OZO BOZP a PO
  • Praxi v oblasti BOZP a PO
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Samostatnost, flexibilitu, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Služební automobil
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělání a možnost zvyšování kvalifikace
  • Firemní volno na vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Sídlo firmy: Praha