Pracovník BOZP a PO

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Česká republika

Vlastníte oprávnění OZO BOZP a PO? Baví Vás cestování za prací a rádi byste se podíleli na firemním how-how? Zašlete nám svůj životopis! Možná hledáme právě vás! Firma zabývající se základními službami BOZP a PO hledá novou posilu týmu na pozici: PRACOVNÍK BOZP A PO (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Cestování po ČR za klienty
  • Kompletní vybavení pro klienty
  • Práce s dokumentací
  • Práce napříč firmou

Co požadujeme?

  • Oprávnění OZO BOZP a PO
  • Praxi v oblasti BOZP a PO
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Samostatnost, flexibilitu, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Služební automobil
  • Příspěvek na stravování
  • Odborné vzdělávání a kvalifikaci
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!