MZDOVÁ ÚČETNÍ SE ZNALOSTÍ SLOVENSKÉ LEGISLATIVY - BRNO

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste zkušená mzdová účetní a znáte slovenskou legislativu? Chcete uplatnit své dovednosti ve významné společnosti? Ráda pracujete ve větším kolektivu? Pak zašlete své CV ještě dnes! Silná a stabilní společnost s rostoucí tendencí přijme kolegu/kolegyni na pozici: MZDOVÁ ÚČETNÍ SE ZNALOSTÍ SLOVENSKÉ LEGISLATIVY - BRNO (až 45 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení mzdové agendy zaměstnanců (mzdové listy, evidenční listy důchodového zabezpečení, daňová prohlášení)
  • Vedení pracovně právní agendy (pracovní smlouvy, nástupy a výstupy zaměstnanců)
  • Provádění srážek z mezd, exekuce
  • Komunikace se státní správou, zdravotními pojišťovnami a SSZ
  • Zpracování reportů pro vedení

Co požadujeme?

  • Znalost slovenské pracovně právní legislativy
  • Znalost slovenského mzdového účetnictví
  • Praxi ve zpracování mezd
  • Znalost českého mzdového účetnictví výhodou
  • Odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti s rostoucí tendencí
  • Osobní rozvoj a profesní vzdělávání
  • Motivační bonusový systém
  • Týden dovolené nad rámec Zákoníku práce
  • Systém firemních benefitů pro zaměstnance

  • Místo výkonu práce: Brno