VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR S AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Hledáme do našeho týmu chybějící článek! Máš SŠ/VŠ technického směru? Orientuješ se v technické výkresové dokumentaci, jsi kreativní a nedělá Ti problém mluvit v anglickém jazyce? Chtěl bys cestovat i mimo ČR? Pak nám pošli svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • podílení se na výrobním procesu
  • komunikace s dodavateli
  • technická podpora při potížích
  • zavádění nových výrobků
  • účast na výrobním procesu
  • schopnost týmové spolupráce

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického směru
  • orientaci v programech CAD
  • schopnost číst v technické výkresové dokumentaci
  • znalost MS Office (Excel, PowerPoint...)
  • anglický jazyk - středně pokročilá úroveň (denní komunikace slovem i písmem)
  • chuť cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Sick - days
  • společenské akce
  • lokalita - okr. Teplice