Specialista MaR

27000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vystudovanou školu s technickým zaměřením? Vlastníte platnou vyhlášku 50/1978 Sb. nejlépe paragraf 6 a máte zkušenosti s MaR? Zašlete nám svůj životopis! Hledáme právě Vás! Středně velká strojírenská firma sídlící v Praze hledá novou posilu týmu na pozici: SPECIALISTA MaR (27-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Oprava a údržba veškerých zařízení
  • Přípojování nových zařízení
  • Komunikace napříč firmou
  • Jednosměnný provoz

Co požadujeme?

  • SŠ technického zaměření
  • Vyhlášku č. 50/1978Sb. nad 1000V (výhodou)
  • Dobrou znalost technické dokumentace
  • Samostatnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Čtvrtletní a roční odměny
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost ubytování ve firemní ubytovně
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!