C ++ VÝVOJÁŘ (40 000 – 70 000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Chceš být součástí špičkového vývojového týmu? Chceš se podílet na vývoji SW pro velké společnosti z celého světa? Pokud ovládáš jazyk C++, pak hledám právě Tebe! Zašli mi Tvoje CV ještě dnes a pustíme se do práce.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj a údržba SW produktů
  • Testování vlastního kódu
  • Analýza problému a hledání adekvátního řešení
  • Týmová spolupráce na vývoji SW produktů
  • Tvorba technické dokumentace

Co požadujeme?

  • Znalost programování primárně v jazyce C++
  • Logické a analytické myšlení
  • Zkušenost s vývojem SW
  • Komunikační úroveň anglického jazyka
  • Schopnost práce v týmu

Co nabízíme?

  • Práce v prosperující společnosti – jeden z nejvýznamnějších globálních poskytovatelů SW i HW řešení
  • Motivující finanční ohodnocení (13 plat)
  • Příspěvek na stravování, příspěvek na MHD, příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon
  • Možnost zahraničních cest (Malajsie, Venezuela, Mexiko, aj.)

  • Místo práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.