SCRUM MASTER

60000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Pracujete v rámci agilního týmu? Máte zkušenost na pozici Scrum Mastera? Rád/a byste se podílel/a na rozvoji firmy, která pracuje na zahraničních projektech? Zašlete svůj životopis ještě dnes! SCRUM MASTER

Reagujte! Budete mezi prvními.
Máte hlavu plnou nápadů? Správná volba! Buďte součástí společnosti, která Vám umožní je realizovat!

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za vedení agilního týmu
  • Zodpovědnost za plánování a dosažení cílů
  • Podpora týmu softwarových inženýrů
  • Udržování kontaktů s obchodními partnery

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání – ideálně v oboru IT
  • Předchozí zkušenost na pozici Scrum Mastera
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Orientaci v softwarovém inženýrství
  • Schopnost řídit tým, řešit konfliktní situace

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost vzdělávacích kurzů
  • Příspěvky na stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na mobilní tarify

  • Místo výkonu práce: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.