LOGISTIK/LOGISTIČKA

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte zkušenosti z oblasti logistiky? Anglický jazyk Vám není cizí? Nebojíte se pracovat pod tlakem? Rádi byste pracovali v mezinárodní firmě v Pardubickém kraji? Pak nám zašlete Váš životopis! Mezinárodní firma rozšiřuje svůj tým a hledá nového kandidáta/kandidátku na pozici: LOGISTIK/LOGISTIČKA

Pracovní náplň

  • organizace od objednání materiálu až po expedici
  • dodržování odjezdových oken
  • práce v programu SAP
  • kontrola faktur

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • práce v programu SAP – výhodou
  • středně pokročilou znalost AJ
  • komunikativnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • práci na jednu směnu (volné víkendy)
  • roční bonusy a prémie
  • dotované závodní stravování

  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí