SPECIALISTA PRO DODAVATELSKOU KVALITU

Neaktivní nabídka

30000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Beroun

Baví Vás z oblasti kvality právě ta dodavatelská? Chcete pracovat v moderní výrobní společnosti a využívat anglický jazyk? Pak neváhejte a ucházejte se o tuto pozici! Společnost působící v automobilovém průmyslu na Berounsku hledá kandidáta na pozici: SPECIALISTA PRO DODAVATELSKOU KVALITU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podpora a rozvoj dodavatelů
  • Řešení záležitostí a procesů v oblasti kvality týkající se dodávek materiálu
  • Analýza příčin zjištěných odchylek a jejich reportování
  • Návrhy ke zlepšení a následná spolupráce při jejich zavádění
  • Služební cesty – práce s dodavateli přímo v jejich výrobním závodě
  • Spolupráce napříč společností i při auditech
  • Reporting vedení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost anglického jazyka se schopností bezproblémové komunikace
  • Praxi v dodavatelské kvalitě, znalost automotive prostředí
  • Znalost a uplatňování nástrojů kvality – FMEA, SPC, PPAP, APQP, MSA, 8D…
  • Aktivní a rychlý přístup k řešení problémů, výborné komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Možnost profesního růstu
  • Využití nejmodernějších technologií
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Každodenní použití anglického jazyka
  • Možnost nástupu ihned

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj – na dálnici mezi Prahou a Plzní (jen 30 min od Plzně i Prahy)