ÚDRŽBÁŘ STROJŮ

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Už jsi měl možnost obsluhovat a opečovávat CNC stroje? Jsi šikovný a chceš ať se ti tvoje práce vyplatí? Hledáš možnost se krůček po krůčku vypracovat? Pak nedočkavě čekáme na tvůj životopis! Společnost na Ústecko Orlicku, zabývající se výrobou strojních zařízení, hledá posilu na pozici: ÚDRŽBÁŘ STROJŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Údržba a opravy zařízení
  • Práce s technickými výkresy
  • Odpovědnost za správné vedení dokumentace
  • Pečlivé a samostatné úkoly

Co požadujeme?

  • SOU vzdělání technického zaměření
  • Praxi v odvětví automotive či strojírenství, výhodou
  • Znalost práce na CNC strojích, velkou výhodou
  • Ochotu pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • Týmový a pohodový kolektiv
  • Výhodnější volání doma i v práci
  • Náborový příspěvek
  • Za každý úspěšně odpracovaný rok něco navíc
  • 25 dní dovolené

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí