SPECIALISTA CONTROLLINGU – BEZ JAZYKA

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Jste analytický a zároveň komunikativní typ a chcete svoji kariéru budovat v prestižní úspěšné společnosti a věnovat se controllingové činnosti a analýzám? Pak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • analýza odchylek v rámci výrobního controllingu
  • zpracování, aktualizace a zlepšování nástrojů pro controlling a reporting společnosti
  • kooperace při přípravě finančního plánu
  • vyhodnocení výsledků v porovnání s plánem
  • aktualizace směrnic

Co požadujeme?

  • vzdělání ekonomického zaměření
  • dobrou orientaci v českých účetních standardech
  • orientaci v principech manažerského účetnictví
  • znalost MS Excel, SAP výhodou
  • logické a analytické myšlení
  • dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné nadnárodní výrobní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování, sportovní a volnočasové aktivity
  • pracoviště Plzeň město