TISKAŘ

Neaktivní nabídka

33000 - 38000 Kč

Máte praxi jako tiskař? Stále Vás baví práce v oboru a hledáte nové uplatnění, kde byste se mohl posunout? Rád byste byl členem společnosti s bohatým portfoliem a setkával se se zajímavými zakázkami? Pak jste právě VY tím, koho hledáme! Největší polygrafická společnost na českém trhu hledá kolegu na pozici: TISKAŘ (33-38.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Ofsetový tisk na strojích Maroland
  • Odpovědnost za chod - komunikace se servisem
  • Práce na zajímavých zakázkách (knihy, časopisy, reklamní materiály)
  • Spolupráce s kolegy a prvním tiskařem

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru polygrafie
  • Praxe na obdobné pozici
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Spolehlivost, odpovědnost a zájem o obor

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení + kvartální odměny
  • Příspěvek na stravování a jídelna v areálu společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Firemní akce (dětský den, Vánoční večírek atp.)
  • Dárky k Vánocům pro zaměstnance (kapr pro každého zaměstnance a další)
  • Karta Multisport
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Dobrá dostupnost MHD a práce v moderních prostorách

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!