SPECIALISTA CONTROLLINGU s NJ (30-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti v controllingu, domluvíte se německy a chcete svoji kariéru budovat v úspěšné přepravní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní logistická společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA CONTROLLINGU s NJ (30-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zajišťování běžného controllingu
  • zpracování analýz, statistik, reportingů
  • spolupráce s účetním oddělením
  • vytváření rozpočtů, kalkulací a forecastů
  • komunikace s centrálním oddělením controllingu
  • podílení se na měsíčních a ročních závěrkách

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
  • alespoň základní zkušenosti v controllingu a účetnictví
  • komunikativní znalost německého jazyka
  • dobrou znalost MS Excel
  • analytické myšlení, komunikační schopnosti, důslednost

Co nabízíme?

  • možnost profesní seberealizace
  • stabilní zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávací kurzy (odborné, jazykové atd.)
  • notebook a telefon
  • nástup: IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu práce: Jihovýchodně od Prahy