TECHNICAL WRITER S ANGLIČTINOU (40 – 55 000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Je pro Vás podstatné se do práce skutečně těšit a zároveň zúročit své jazykové a technické znalosti? Chcete se podílet na projektu, který má mezi informačními systémy v rámci světového trhu výsadní postavení? Zajímáte se rovněž o vlastní profesní růst a rádi své poznatky předáváte dál? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba a vedení technické dokumentace
  • Psaní manuálů k vyvíjené aplikaci
  • Správa a údržba všech dokumentací
  • Kooperace s ostatními členy týmu

Co požadujeme?

  • Velmi pokročilou znalost technické angličtiny
  • Výborný písemný projev
  • Orientaci v IT oblasti (velkou výhodou)
  • Rozvinuté tvůrčí schopnosti a pečlivost

Co nabízíme?

  • Možnost kariérního růstu a cestování
  • Účast na projektu globálního rozsahu
  • 5 týdnů dovolené a flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky a celoroční příspěvek na dopravu
  • Mobilní telefon a notebook s daty
  • Místo výkonu zaměstnání: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.

Zaměstnavatel